מערכות מיזוג מתקדמות

 • ההמצאה ששינתה את עולם המיזוג:

  מערכות מיזוג האוויר של דייקין\פוגיצו\מיצובישי\טושיבה ניצבות בחזית הטכנולוגיה העולמית. המערכות מבטיחות ומקיימות מיזוג אוויר אופטימאלי בטמפרטורה יציבה ,בשקט מוחלט תוך חיסכון משמעותי בחשמל ובנפח היחידות.

 • איכות ללא הפסקה:

  טכנולוגיית VRF / VRV המהפכנית ( Variable Refrigerant Volume ) ,פועלת בצורה שונה מזו של מערכות מיזוג המרכזיות הפשוטות המוכרות לכולנו.

  במערכות הפשוטות שהכרנו עד היום המדחס נכנס לפעולה ברגע שיש דרישה לטמפרטורה מסוימת וברגע שהחלל הממוזג מגיע לטמפרטורה המתבקשת המדחס מפסיק לעבוד , מיד כשיש שינוי בטמפרטורת החדר המדחס שוב נכנס לפעולה וככה חוזר חלילה .בגלל צורת העבודה הזו יש הרגשת ה"נדנדה" הלא נעימה של הטמפרטורה ,אורך חיי המדחס מתקצר בגלל הפעלות והפסקות רבות וכמובן הטמפרטורה של החלל אף פעם לא מושלמת מאחר והסטייה הינה כ- 3 עד 4 מעלות ותמיד יש הרגשת יובש במיוחד חימום של המזגן.

  במערכות של החברות הנ"ל עיקרון הפעולה של נפח משתנה של נוזל הקירור ,פותרת את כל הבעיות שציינו . ,יעיל יותר ,נעים יותר (אין הרגשת ה"נדנדה" הסטייה היא פחות מחצי מעלה) הלחות היחסית נותרת ברמה נוחה (אין הרגשת יובש במיוחד בחימום) וכמובן אורך חייו של המדחס ארוך עד פי 4 מאחר ואין הפעלות והפסקות על כל סטייה קטנה וגם מונע את הצורך במינן (מוסיף לחות).

 • מיזוג מושלם של מחשוב ונוחות:

  יתרון נוסף במערכות inverter היא החיסכון הרב בחלל, אין לנו צורך בתעלות ובזכות זה אין הפסדי אנרגיה עבור תעלות המיזוג וכמובן אין מפגע אסתטי שכרוך בתעלות. הבקרה הממוחשבת מאפשרת לשלוט בכל חדר בנפרד, באופן עצמאי ,על הפעלה, טמפרטורה ועוצמת זרימת האוויר.
  בנוסף ,ניתן לשלוט על כל היחידות באמצעות שליטה מרכזית מופעלת מחשב. כל המערכות ניתנות להפעלה מרחוק באמצעות האינטרנט או הטלפון.
  החברות הנ"ל מציעות מבחר שלטים רחוקים להפעלה נוחה ופשוטה של המערכת .קיימות מעל 70 אופציות לבחירתך של יחידות פנימיות.גדולות ,קטנות,נ סתרות ,תקריות, רצפתיות,פינתיות ועוד.
  גם היחידות החיצוניות הקומפקטיות תופסות נפח מצומצם . מערכות inverter מציעות גם גמישות עתידית : ניתן לשנות , להוסיף ולגרוע יחידות פנימיות ללא שינוי של היחידה החיצונית ושאר חלקי המערכת.
  חשוב לציין ,אחד היתרונות המשמעותיים של מערכות inverter היא בעובדה שכל הרכיבים והחלקים מיוצרים על ידי יצרן אחד, בזכות זה אין בעיות של חוסר התאמה ומחסור בחלקים, למעשה הלקוח מקבל שירות מגוף אחד בלבד ואין סיבה שייפול בין הכיסאות.

 • חיסכון :

  מערכות האקלים בשיטת inverter מספקות אוויר ממוזג ברמה הגבוהה ביותר, תוך חיסכון משמעותי של כ- 50% בחשבון החשמל. יעילות inverter מדהימה זו נובעת בזכות הניצולת התרמו-דינאמית הגבוהה , האפשרות לווסת את טמפרטורת העבודה של כל יחידה פנימית בנפרד והיכולת המשתנה בצורה רציפה, להפנות עודפי כוח קירור לאזורים שנדרשים להם במיוחד. טכנולוגיית ה-VRF | VRV ,מאפשרת להשיג קירור/חימום מושלם בעלויות מפחתות בצורה דרמטית.

 • גם השכנים נהנים מן השקט:

  היחידות הפנימיות והחיצוניות של מערכות inverter פועלות ברמות שקט חסרות תקדים. יחידה פנימית מייצרת רמת רעש נמוכה של עד 25 דציבלים. להשוואה :רמת דציבלים בחדר שקט ללא אנשים הינה כ- 40 , למעשה יש צורך להתרכז במיוחד כדי להצליח לשמוע רעש כל שהוא בזמן המיזוג.

  את רמת הרעש הנמוכה במיוחד של היחידה החיצונית ניתן להוריד ב- 8 דציבלים .
  COOLING ONLY- קירור באמצעות inverter בלבד.

  • מערכת קירור מקיפה שמבוססת על יחידה אחת.
  • עד 16 יחידות פנימיות מופעלות מיחידה חיצונית אחת, ללא צורך במתאם.
  • קו המערכות בעוצמה של 4 עד 10 כ"ס , מתאים בצורה אידיאלית לפרויקטים
   קטנים : וילות ,קוטג`ים, קומת משרדים וכ`ו.

  HEAT PUMP- inverter עם משאבת חום.

  • קירור וחימום מבוצעים ע"י מערכת אחת.
  • עד 40 יחידות פנימיות ניתנות להפעלה מיחידה חיצונית אחת , ללא צורך במתאם.
  • טווח הספקים רחב , החל ב-4 כ"ס עד 48 כ"ס ,בקפיצות של 2 כ"ס ,עונה על כל דרישות הלקוחות הן במבנים גדולים והן בקטנים.

  HEAT- RECOVERY מחזור חום.

  • לקירור ולחימום ממערכת אחת בו זמנית בפעולה סימולטאנית.
  • ניתן להפעיל עד 40 יחידות פנימיות מיחידה חיצונית אחת , ללא צורך במתאם.
  • טווח הספקים רחב של 5 כ"ס עד 48 כ"ס ,עם קפיצות של 2 כ"ס.
  • מחזור חום מתבצעת באמצעות הפניית החום שנפלט מן היחידות הפנימיות בזמן הקירור לאזורים שדורשים חום.

  360 מעלות של נוחות :

 • טכנולוגיית מחליף החום:

  מערכת ה – VRF | VRV המהפכנית ,עושה שימוש במנגנון שליטה ייחודי ומתוחכם,המאפשר בקרה מלאה על מיזוג האוויר,בחללים קטנים וגדולים באותה יעילות.שכלול זה מאפשר לשלוט במערכת בת עד 40 יחידות מיזוג פנימיות ,כשכל אחת מהן יכולה להיות מסוג אחר ולפעול בהספק אחר. כך ניתן להשיג התאמה מושלמת של עוצמת המיזוג ,לדרישות השונות של השוהים בחדריו השונים של הבית.
  קביעה מדויקת של הטמפרטורה בחדר:
  שסתום התפשטות אלקטרוני חדשני, שולט על נפח נוזל הקירור ומביא לטמפרטורה אחידה ויציבה ברמת דיוק של 0.5 +/- מעלות.בניגוד למיזוג מרכזי רגיל ,במערכות בשיטת inverter,לא ניתן לחוש בשינויים שנגרמים מהפעלת /הפסקת המערכת בעת הגעה לטמפרטורה הנדרשת.אין הרגשת חוסר קור או חום( ה"נדנדה" הלא נעימה)ההרגשה הנוחה והנעימה נשמרת בכל רגע ורגע.יעילות המערכת מונעת שינויים תכופים בזרם החשמל ומקלה על התחזוקה.

 • חשוב לא פחות איכות הסביבה:

  כמות הגז במערכות הנ"ל נמוכה ביותר כ60% פחות ממערכות מיזוג רגילות.

  שימוש בגז r-410 מומלץ למניעת התפשטות והגדלת החור באוזון.

  ברוב היחידות מבנה היחידות לא נעשה שימוש בעופרת רעילה אל פלדות ייחודיות שמותאמות לאורך

  חיים כפול פי שש מזה של פלדה מגולוונת.

  כמו כן ביחידות הנ"ל קיים מנגנון שימור נוזל גז קירור שמאפשר ברבים ממקרה טיפול ביחידות למנוע

  איבוד גז זה מתבצע על ידי העברתו לרסיבר . עקב כך חוסך בעליות טיפולים.

  ביחידות החדשות הנ"ל קיימת גם מערכת בקרה עצמאית שמאפשרת לאתר תקלות בחלקי המערכת השונים ומציג את סוג התקלה ומיקומה כך שאנשי התחזוקה יוכלו לטפל בה בהקדם האפשרי.