טיהור אוויר הוא טיפול באיכות האוויר לשיפור איכות החיים

חברת עתיד מיזוג אוויר בשיתוף חברת STERILINE

בראשות המדען הראשי, ד"ר יוסף שאלתיאל, גאים להציג בפניכם:


אולטרה 5 – מערכת קוטלת נגיפים הנישאים באוויר

טיהור אוויר בטכנולוגיה חדשנית של UV הינה הדרך הטובה ביותר להשמיד נגיפים חיידקים בחללים סגורים


.

הטכנולוגיה המתקדמת של Steriline, שהייתה עד היום בשימוש מעבדות, בתי חולים ובתי מרקחת – כעת זמינה ללקוחות עתיד מיזוג אוויר.

כיצד המערכת גורמת לטיהור האוויר?

מערכת טיהור אוויר אולטרה 5 היא מערכת מהפכנית – פשוטו כמשמעו. המערכת הופכת כל מזגן מפוצל או מיני-מרכזי למטהר אוויר וכך מפחיתה באופן דרמטי את הסיכון להדבקה בקורונה דרך מערכות המיזוג בחללים סגורים. המערכת מותקנת בתוך פנים המזגן ומקרינה את האוויר שעובר דרכו באנרגיית UVC עוצמתית במיוחד שמשמידה 99.9% מהנגיפים, החיידקים והעובש – וביניהם נגיף הקורונה.

.

אויב בלתי נראה

ארגון הבריאות העולמי: "זיהום אוויר מוביל למותם בטרם עת של כ- 4.2 מיליון בני אדם בכל שנה". 

9 מתוך 10 אנשים בעולם נושמים אוויר שרמת הזיהום בו עוברת את התקן הבינלאומי. על כן הארגון מגדיר את זיהום האוויר כ"איום הגדול ביותר על בריאות הציבור".

מחקרים מוצאים קשרים מדאיגים בין זיהום אויר לסרטן הריאה וסוגי סרטן נוספים, תחלואה לבבית, תחלואת ילדים לרבות החמרת אסטמה, דלקות בדרכי נשימה עליונות ותחתונות.

כמו כן, מחקרים מסוימים מצאו קשרים בין חשיפה לזיהום אוויר במהלך הריון ואוטיזם וכן בין זיהום אוויר לדמנציה.

האוויר בבית או במשרד הרבה יותר מזוהם מאשר האוויר בחוץ

אחד הסיכונים השכיחים לזיהום אויר במבנים מכונה תסמונת הבניין החולה (SBS). זיהום שכיח זה מביא השפעות בריאותיות חריפות הקשורות לעצם השהות בבניין.

מקור הזיהום, בין היתר, במזהמים כימיים וגורמים מיקרוביאלים, כגון חיידקים ועובש בלתי נראה באוויר.

אם אתם מרגישים תסמינים שמתבטאים בכאבי ראש, מיגרנות, סחרחורות, עיטוש, שיעול, גירוי בעיניים ובגרון, חוסר ריכוז, אדישות, עייפות כללית ומנטאלית יתכן שהאוויר במבנה בו אתם שוהים מזוהם. טיהור אוויר עשוי לסייע בתסמינים אלו. 

"הגדרנו בחזוננו להשפיע לטובה על בריאות לקוחותינו בעזרת טיפול בזיהום אוויר בחללים סגורים"

(ארז פרידמן, מנכ"ל עתיד מיזוג אויר)

טכונולוגיה שקוטלת את וירוס הקורונה 

במאי 2020 פורסם דו"ח עבור המשרד להגנת הסביבה, מאת פרופ' חגי לוין, רופא מומחה בבריאות הציבור, בו נמצא קשר בין זיהום אוויר לתמותה מנגיף הקורונה החדש (COVID-19) גם בקרב צעירים.

בנוסף, מרכז אמ"ן קובע כי נגיף הקורונה נישא באוויר וכי סיכון ההדבקה בחללים סגורים הינו גבוה ביותר.

מחקרים רבים מוכיחים אור אולטרה סגול מסוג UVC (באורך גל של 254 ננו-מטר) משמיד נגיפים ממשפחת הקורונה אשר אליה משתייך נגיף הסארס-קוב-19 שגורם למגיפת הקורונה וגורם לטיהור אוויר מנגיפים הנישאים באוויר.

אור אולטרה סגול פוגע בד.נ.א של נגיפים, חיידקים, עובשים ונבגים באופן שמונע מהם את היכולת להשתכפל, ובכך מנטרל אותם והופך אותם ללא מסוכנים

משרד הבריאות ממליץ: הוסיפו נורות UVC למזגנים מרכזיים (לחץ להורדת מסמך הנחיות והמלצות למזעור סכנת התפשטות נגיף הקורונה במרחבים סגורים המשמשים את הציבור)

 הניצחון מתחיל בבית

כאמור, בתקופה זו, כולנו מבינים יותר מאי פעם את החשיבות של איכות האוויר על הבריאות שלנו ושל הסובבים אותנו.

עתיד מיזוג אוויר, נוסדה בשנת 1994 ע"י מר ארז פרידמן ומאז מובילה פרויקטים ממשלתיים, ביטחוניים וכן פרויקטים בבנייה רוויה בתחום מיזוג האוויר.

הקפדה על סטנדרט מקצועי גבוה ושירות מצוין הינם מאבני היסוד של החברה.

עתיד מיזוג אוויר זכתה לחותם האמינות שנערך ע"י חברת דן אנד ברדסטריט במסגרת לדירוגם המקיף.

שיתוף הפעולה עתיד עם Steriline

Steriline משווקת בישראל את פתרונות טיהור האוויר החדשניים והאמינים בעולם וזאת פרי פיתוחו של המדען הראשי ד"ר יוסף שאלתיאל.

הטכנולוגיה שמשווקת Steriline נמצאת בשימוש באוניברסיטאות, מעבדות ובתי חולים רבים בארץ ובעולם..

טכנולוגיה זו מאפשרת לנו ליצור בבית סביבה בטוחה, נעימה ונקייה מנגיפים וחיידקים.

סכנה – תחרות לא מקצועית !

אור אולטרה סגול (UV) הוא אור בעל אורך גל קצר שהינו בלתי נראה לאדם. האור מצוי על הספקטרום האלקטרו-מגנטי בין קרינת רנטגן לבין אור נראה. השמש מפיצה אור אולטרה סגול אך רובו ככולו נספג בשכבת האוזון.

בשוק פועלות חברות לא מורשות, משווקים לא אמינים ו"טכנאי טנדר" שמספרים המון סיפורים על טיהור אוויר ללא אישורים נדרשים המגבים אותם. 

שימו לב, התקנה לא מקצועית ו/או מנורת UVC שאינה מאושרת ע"י תקנים מחמירים מסכנת את בריאותכם ועלולה לחשוף אתכם לקרינה גבוהה.  

מערכת אולטרה 5 בטוחה לחלוטין כיוון שההתקן מורכב בתוך מערכת המיזוג ומוגן באופן הרמטי מפני חשיפה. ההתקן מאושר ומוסמך על ידי התקנים המחמירים ביותר בארה״ב (CE, CSA, US/C).

הטכנולוגיה של טיהור אוויר באמצעות UVC אינה חדשה. היא פותחה בארה״ב כבר לפני כמה עשורים אבל עד כה נעשה בה שימוש רק בבתי-חולים, אוניברסיטאות, מעבדות וכיוצא באלה מוסדות שהיו צריכים להשקיע סכומי עתק במערכות מורכבות. מערכת אולטרה 5 מבית סטריליין היא חדשנית בכך שהיא מביאה את הטכנולוגיה הזו לראשונה לציבור הרחב בישראל, לבתים, למשרדים, לבתי עסק ולמוסדות ציבור.

חסכון בהוצאות החשמל

מעבר לתועלת הבריאותית הברורה של המערכת בטיהור האוויר, אנחנו מביאים לכם תועלת כלכלית אמיתית.

על כל מזגן מצטבר חומר אורגני שמפריע לפעולתו התקינה וגורמים למדחס להתאמץ ולבזבז חשמל. מערכת אולטרה 5 ממיסה את החומר הזה, משפרת את יעילות פעולת המזגן והניצולת שלו, וכך להקטין את עלויות המיזוג וחשבון החשמל.

בנוסף לכך, פעולת הניקוי המתמשכת ללא הרף והסטריליזציה של הסוללה, מעברי המים, ותעלות המיזוג, עשויה לצמצם או לבטל כליל הוצאות תחזוקה וניקוי של המערכת.

כמו כן, שיפור באיכות האוויר שבמערכת המיזוג מעלה את תפוקת העבודה ומורידה את כמות ימי ההיעדרות ממקום העבודה.

אם מסתכלים על המערכת כהשקעה חד-פעמית בבנייני מסחר, תעשייה ומוסדות שונים – הרי שהיא משתלמת במיוחד. מערכת אולטרה 5 עשויה להחזיר את ההשקעה בה בפרק זמן סביר בהתאם למצב יחידת המיזוג, ולאחר מכן לחסוך הוצאות של עשרות אלפי שקלים באנרגיה, בתחזוקה ובמניעת היעדרויות.

כך שמשתלם לשמור על הבריאות.

.

.

.

           למבצע מיוחד לרגל ההשקה

              לחץ עכשיו ליצירת קשר 

.

.

.

.

.


.

לקוחות נושמים אוויר איכותי יותר עם STERILINE:

   • ביה"ח רמב"ם    •    ביה"ח סורוקה    •    ביה"ח שניידר 

. . . • ביה"ח אסותא אשדוד    •    רשת סופר פארם    •    נאטורפיל    • ועוד

צור איתנו קשר